Elnökségi ülés január 15., megvannak a tavaszi programok időpontjai
A Magyar Népművelők Egyesületének elnöksége 2019. január 15-én tartotta soron következő ülését.
A Magyar Népművelők Egyesületének elnöksége 2019. január 15-én tartotta soron következő ülését.
Az Emberi Erőforrások Minisztériuma a 1/2019 (I.9.) számú rendeletével módosította a 26/2016 (IX.8.) EMMI rendeletet. Ennek értelmében újra adományozható a közművelődésben dolgozóknak a Bessenyei György –díj.
A Magyar Népművelők Egyesület a Kultúrházak éjjel-nappal akcióhoz kapcsolódóan minden évben pályázatokat ír ki.
2019. február 15. és 17. között újra itt a lehetőség, hogy a Kultúrházak éjjel- nappal keretében az Önök közösségi színtere, művelődési háza, kultúrháza, agórája is a figyelem középpontjába kerülhessen!
2018. november 20-án, 11 órára hívta össze az Magyar Népművelők Egyesület elnöksége a választmány kibővített ülését.
Az Magyar Népművelők Egyesülete elnöksége a KMO Művelődési Házban tartotta soron következő ülését.
Az egyesület őszi szakmai programsorozatának következő állomása Nyíregyháza volt.
Az MNE 2018 őszén két szakmai műhelymunkát szerevezett az ország két távol eső szegletében. Október 9-én a zalai megyeszékhely művelődési központja fogadta be a rendezvényt.