Együttműködési megállapodást kötött az EMKE és az MNE
Az Erdélyi Közművelődési Egyesület és a Magyar Népművelők Egyesülete együttműködési megállapodást kötött április 7-én, Kolozsváron.
Az Erdélyi Közművelődési Egyesület és a Magyar Népművelők Egyesülete együttműködési megállapodást kötött április 7-én, Kolozsváron.
A Magyar Népművelők Egyesülete XXXV. Országos Vándorgyűlése Hajdúszoboszló, 2018. május 15-16-17.
Kecskeméten a Hírös Agórában tartotta soronkövetkező ülését az MNE elnöksége.
A Magyar Népművelők Egyesülete elnöksége pályázatot hirdet közművelődési intézmények és/vagy önkormányzatok számára az MNE XXXVI. vándorgyűlésének megrendezésére.
A Magyar Népművelők Egyesülete felhívja tagjait és a közművelődési szakmában dolgozó kollégákat, hogy tegyenek javaslatot az Egyesület által adományozható kitüntetések adományozására.
Nyolcadik alkalommal találkoztak a Kárpát-medencében dolgozó Magyar Közművelődési Szervezetek Kecskeméten a hazai közművelődési szakma képviselőivel.
Határon átnyúló kulturális együttműködések, jó gyakorlatok
Hasonló céllal mint Tiszaújvárosban, a Dunántúli térségeknek Tatabányán szervezet Műhelymunkát a MNE.