Kerekes László emlékkonferencia
“Mindennapi emberi létezésünk minősége” Kerekes László Emlékkonferencia
“Mindennapi emberi létezésünk minősége” Kerekes László Emlékkonferencia
2019. szeptember 24-25. között a szegedi Szent-Györgyi Albert Agóra szervezte a Nyugalmazott (Klasszikus) Népművelők XI. Országos Találkozóját.
Az egyesület elnöksége szeptember 3-án, délután tartotta a nyári szünet utáni első ülését.
Az idén is megrendezzük nyugdíjas kollégáink számára a szokásos találkozót. A helyszín ezúttal Szeged.
A vándorgyűlés keretében, 2020. május 16-án tartotta az MNE évi rendes közgyűlését.
A Magyar Népművelők Egyesülete 36. alkalommal rendezi meg a közművelődési szakma legnagyobb országos találkozóját.
Tisztelt Tagtársak! Egyesületünk alapszabályának 11.§ 1(d) és az 1(g) pontjában foglaltaknak megfelelően a Magyar Népművelők Egyesülete 2019. évi rendes közgyűlését ismételten összehívom.
A mai elnökségi ülésen elsősorban a vándorgyűlés részleteiről egyeztettünk. A Házigazdákat, a Keresztury Dezső Városi Művelődési Központot Flaisz Gergő, Bednárikné Rácz Enikő és Dala Hajnalka képviselte.