Kárpát-medencei kulturális szervezetek találkozója Kecskeméten, március 21-22-én
A Magyar Népművelők Egyesülete elnöksége legutóbbi, január 10-i ülésén úgy döntött, hogy a Kárpát-medencei kulturális szervezetek idei találkozóját március 21-22-én szervezzük Kecskeméten. A találkozó kiemelt témája az együttműködés jó gyakorlatai lesznek.
